Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo! Brawo ! Brawo! Nikt i nigdy nie będzie w stanie osiągnąć peselowskiego poziomu nepotyzmu i obsadzania miernot na stanowiskach. Chociaż polityką się nie interesuje to te zmiany mnie bardzo cieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze , po jaką ch... głosowali na PIS. Mieli swoją partię PSL to trzeba było ich popierać a nie PISIORów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROLNICY !!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD MI ZA WAS JAK WASZĄ PARTIĄ JEST PSL ... ZAŁÓŻCIE SWOJĄ PARTIĘ KTÓRA BEDZIE DBAŁA O WASZE SPRAWY ...PSL WON Z SEJMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super ! PSL jest jak mafia .Praca u urzędach była tylko dla ich rodzin .Nikt z zewnątrz nie miał szans tam pracowac.
Nie jak mafia tylko prawdziwa mafia buraczana gorsza niż sycylijska, ruska i japońska razem wzięte. Są tak samo okrutni mają tylko wypracowane przez ubeckie resorty metody. Poza tym prości, pazerni, tępi i leniwi. Wszyscy prywaciarze będą zabiegali o zwolnionych fachowców. Katarscy szejkowie pierwsi, polscy włościanie zaraz po na odpowiednich stanowiskach. :) Moja ocena jest i tak miła i grzeczna, bo zasługują na surowszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL nie ma  - mamy za to chorych z nienawiści cymbałów z PIS-u. Trzeba być samobójcą, żeby na nich głosować, wczoraj widziałem w reżimowej TV jak składali hołd niektórym bandytom, zwanym "żołnierzami wyklętymi". Rozumiem, że ci którzy zginęli np. pod Lenino, to zdrajcy?
Na prostych istotach dwunożnych popłynęli socjaliści ,którzy jak nikt inny im pomogli.Popłynie i PiS tylko musi przyjść czas ... !!! A młodzi myślący , czyli ci w mniejszości niech wyjeżdżają z tej przeklętej przez Boga i ludzi ziemi...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będzie porządek w instytucjach rolnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm...A wiecie, że lider Kodu Mateusz Kijowski jest rodzinnie związany ze środowiskiem ludowców https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kijowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukali naród a teraz bezczelnie zawłaszczają kraj, precz z PiS!
Tak jest Precz z PIS oddawajcie nam nasze upragnione krwią zdobyte stołki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie się doczekałam czasów kiedy pogoniona została ta skorumpowana partia "gumofilców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze weterynaria, inspekcja ochrony roślin ,sanepid ,pisipar, koniecznie inspekcja ochrony środowiska,
No zapomniales o najwazniejszym, jeszcze Watykan do obsadzenia, podobno dobry kandydat sie marnuje w Toruniu i przebiera nogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota i folksdojcz w jednej osobie - współczuję.
Ciekawe ciekawe a jak z reszta rodziny - wujek, ciocia , tatus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bonusowe wypłaty dla 83 dyrektorów poszczególnych departamentów poszło ponad 10 mln zł (średnio ponad 120 tys. zł dla każdego). Niewiele mniej kosztowały nagrody dla 54 dyrektorów regionalnych, w sumie 7,2 mln zł (średnio ponad 130 tys. zł na głowę). W sumie, aż miliard złotych wydano na zamówienia z tzw. wolnej ręki, czyli bez przetargów. A na promocję Agencji 36 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe.Prawda w oczy kole?!Od ponad 11 lat zarabiam na siebie i innych płacąc podatki ze swojej działalności.Co do wiary Gościu to jestem nie praktykującym religijnie i tak mi dobrze i wara wszystkim od tego.Byłem wyborcą PO do czasu afery hazardowej a następnie taśmowej.Karpiński z tym swoim stwierdzeniem "ch ..j z tą Polską wschodnią..." dobił gwóźdź do trumny.Nigdy więcej PO-PSL,rodzinie i znajomym też odradzam.
Temat Karpinskiego polski wschodniej byl juz setki razy omawiany i wystarczy przeczytac cala jego wypowiedz, zeby sie okazalo, ze bronil sciany wschodniej, podwazajac zdanie jakiegos pseudo specjalisty profesorka. Takze albo jestes zbyt glupi,zeby zrozumiec calosc albo klepiesz tu propagande prezesa, zreszta do tego nie trzeba uzywac mozgu to by sie zgadzalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jak mafia tylko prawdziwa mafia buraczana gorsza niż sycylijska, ruska i japońska razem wzięte. Są tak samo okrutni mają tylko wypracowane przez ubeckie resorty metody. Poza tym prości, pazerni, tępi i leniwi. Wszyscy prywaciarze będą zabiegali o zwolnionych fachowców. Katarscy szejkowie pierwsi, polscy włościanie zaraz po na odpowiednich stanowiskach. :) Moja ocena jest i tak miła i grzeczna, bo zasługują na surowszą...
Moja ocena jest taka zmien dealera albo rob mniejsze porcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia w ZSL? Nic nowego. Dla kasy i stołków zrobią wszystko. Moralność i etyka są dla nich pojęciami nieznanymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bonusowe wypłaty dla 83 dyrektorów poszczególnych departamentów poszło ponad 10 mln zł (średnio ponad 120 tys. zł dla każdego). Niewiele mniej kosztowały nagrody dla 54 dyrektorów regionalnych, w sumie 7,2 mln zł (średnio ponad 130 tys. zł na głowę). W sumie, aż miliard złotych wydano na zamówienia z tzw. wolnej ręki, czyli bez przetargów. A na promocję Agencji 36 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ośmiu lat, czyli za czasów rządów koalicji PO-PSL, w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wypłacono aż 281 mln zł nagród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inny pslowiec Jan Bury zaczął sypać kolegów. Będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołówka dyrektorska otrzymała po blisko 300 tysięcy nagród na głowę czyli po ponad 40 tysięcy rocznie, co w przypadku pracowników sfery budżetowej musi robić wrażenie (ARiMIR jest podporządkowana ministrowi rolnictwa). Wypłata kolejnych 12 mln zł nagród za rok 2015 dla kadry kierowniczej agencji została zablokowana przez nowego prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Prezes agencji zwrócił również uwagę na niebotyczne wręcz wydatki na system informatyczny i jego liczne modyfikacje na co w tym okresie wydano 2,3 mld zł z tego około 1 mld zł to zamówienia z wolnej ręki. Ze zmianami w systemie informatycznym są związane tegoroczne opóźnienia w wypłacie dopłat bezpośrednich dla rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...